Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 86. Bölüm Fragmanı 16 Şubat Perşembe Özeti - Shyam Eve Dönüyor

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,029 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 86 bölüm fragmanı, bir garip ask 86 bölüm özeti, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 86 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 86 bölüm fragmanı, birgaripask86bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 86. bölüm özeti, bir garip ask 86. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 86. Bölüm Fragmanı 16 Şubat Perşembe Özeti - Shyam Eve Dönüyor.

Bir Garip Aşk 16 Şubat Perşembe günü ekrana gelecek bölümde heyecan artarak devam ediyor. 86. bölümde Anjeli bebeğini kaybettiğine inanamaz ve şoku atlatmış değildir. Babaanne ailenin bebeğini kaybetmesini öne sürerek Shyamı eve getirmek için Arnav ile kavga eder. Ancak babaanne ağzından laf kaçırarak Shyamın kendisine gelip evde olup bitenleri anlattığını ve her şeyin bir yünlış anlaşılmadan ibaret olduğunu söyler. Arnav babaannenin söyledikleri karşısında sinirlenir ve neden 14 yıl sonra geldin Keşke gelmeseydin diyerek Öfkesini kusar. 

Shyam ise her fırsatta masum rolü oynamaya devam eder yine Konağa gizlice gelerek Anjelinin gözüne girmeye devam eder. Anjeli Arnavın yanına zar zor Yürüyerek Shyümın eve geri gelmesini istediğini ve buna ihtiyacı olduğunu söyler. Ancak Arnav ablasını da karşısına alarak Shyamın bu eve asla adım atamayacağını söyler. Bunu duyan Anjeli fenalaşarak bayılır. Fırsatları hiç kaçırmayan babaanne yine bir hamle yapsa da boşa çıkar. Babaanne bütün olanların sorumlusu olarak khushi’yi tutar ve Khkuşi de Tıpkı 14 yıl önce Arnavın babası ile yasak aşk yaşayan kişinin gözündeki ferfecir bir bakış olduğunu söyler. 

Arnav Anjelinin durumunun nasıl olduğunu öğrenmek için odasına giderken hemşire içeride Shyam ile beraber oturan  Ajeliye haber verir. Hasta bitkin olan Anjeli bir anda iyi görünüp Arnavın karşısına geçer ve Aşağıda yemek yemek istediğini söyler. Bu hareketiyle ev halkını şaşırtmıştır. Bunun altında yatan asıl sebep Siyamın odada yakalanma ihtimalidir. Yemekten sonra odasına çekilen anjeli yemek masasında telefon Unutmuştur Khushi  bu telefonu Angeliye götürür. hemşire Khushi’nin geldiğini görünce Shyama haber verir. Khushi içeri girip telefonu bırakır. Ancak balkonda biri olduğunu fark eder bağırarak dışarıdaki kim diye seslenir ancak hemşire anjelinin Yorgunu bitkin olduğunu dışarıda kimsenin olmadığını söyleyerek Khushiyi odadan dışarı kovar.

Khushi  Anjelinin bir iyi bir kötü olmasını ve dışarıda birisini gördüğüne emin olması ve aklına ilk isim olarak Shyam gelir. Bunları düşünerek koridorda ilerlerken balkon tarafına bakan camdan Shyamın evden uzaklaştığını görür. Shyümın  gizlice konağa girdiğini gören Khkuşi Arnava bunu söyleyip  söylememe konusunda kararsızdır. Bir kaç hamle yapsada başarısız olur.  Shyam gittikten sonra Anjeli yeniden Yemeden içmeden kesilir.

Khushi Anjelinin durumunu düzeltmenin tek çaresi Shyamın eve geri dönmesi olduğunu söyleyerek Bir nevi kendini feda ederek.  Shyamın ayağına gider ve eve davet eder. Zaten Shyam da böyle bir davet beklemektedir. Shyamın eve elini kolunu sallayarak girdiğini gören ev halkı Şaşkın bakışlarla arasından Arnav öne çıkarak buraya seni Kim davet ettiler.  Zavallı garibim Khushi kendisinin davet ettiğini ve Anjelinin buna ihtiyacı olduğunu söyler. Khushi bu hareketiyle Arnavın gözünde değeri azalmıştır…

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS