Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 58. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe Özeti

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
4,156 İzlenme

Açıklama

Bir Garip Aşk 58. Bölüm Fragmanı 19 Ocak Perşembe Özeti

Bir Garip Aşk dizisi 19 Ocak Perşembe  58. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 58. bölümünde Arnav’ı çileden çıkaran Khushi’yi seyredeceğiz. 

Bir Garip Aşk 58. Bölüm Özeti 19 Ocak

Arnav’ın Anjeli’ye olan sevgisini ve iyilikleri gören Khushi bir insan nasıl bir kişiye bu kadar iyi davranırken bir kişiye kötü davrandığına şaşırır. Arnav baş dönmesi için aldıkları ilacı görür ve Anjeli Shyam ve Khushi’yi ilaç için gönderdiğini söyler. Arnav durumu Khushi’ye söylese de Khushi ben açıklama yapmak zorunda değilim der. Shyam ise büyükannenin de etkisiyleArnav’ın cüzdanını düşürmesini sağlar ve cüzdanında dosyanın olduğu kasanın anahtarı görür.

Khushi yatmak için odaya dahi gelmez. Ancak Arnav söylemese de gözü onu arar. Ondan uzak durmak içinse Khushi 7-9 arasında çocuklara ders verir. Ve onlara hikaye anlatır. Hikayede şeytan ve güzelden bahseder. Ve Arnav ile kendi hikayesini onlara anlatır. Arnav’ı şeytan olarak gören çocuklar ona cephe alırlar. Khushi Arnav’a o da ona not yazıp birbirlerine hakaret ederler.

Notu yakalayan Anjeli Khushi ile konuşur. Ve Arnav’ın çok ilgiyi sevmediğini söyleyince Khushi onu kızdırmanın yolunu bulur. Ona kocacığım der, ayakkabısını giydirir. Kahvaltı hazırlar ona özel. Arnav çılgına döner. En son olarak şirkete gidip ona yemek götürür. Arnav sinirlenip yemese de Khushi bir gün bunu başaracağını söyler.

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS