Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Bir Garip Aşk 100. Bölüm Fragmanı 2 Mart Perşembe Özeti.

15
Reklamı Geç

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by BirGaripAsk - Kategori: Fragmanlar ve Özetler
3,853 İzlenme

Açıklama

bir garip aşk 100 bölüm fragmanı, bir garip ask 100 bölüm özeti, Bir Garip Aşk son bölüm, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 100 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 100 bölüm fragmanı, birgaripask100bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 100. bölüm özeti, bir garip ask 100. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 100. Bölüm Fragmanı 2 Mart Perşembe Özeti.

Bir Garip Aşk 100.Bölüm Özeti

Bir Garip Aşk 2 Mart Perşembe 100. Bölüm ile ekranlarda olacak. Bir Garip Aşk 2 Mart Perşembe 100. Bölümünde Khushi’nin güzellik yarışmasına katılması aile üyelerince öğrenilir. Herkes ona destek olur. O ise Arnav’a sürpriz yapacağını söyleyip saklamalarını ister. Arnav ise o mutlu olsun diye bir ofis bile ayarlamıştır ancak o reddeder. Yarışmaya katılma konusunda herkes onu destekler.

 

İlk gün elemeler vardır ve jüri üyelerinden bayan olan çok katıdır. Yine de Khushi elenmeden bir sonraki tura katılma hakkı elde eder. Arnav ise onun bir şeyler sakladığının farkındadır. Sonunda Arnav’ın da sponsor olduğu yarışmanın yarışma öncesi tanıtımı vardır.

 

Herkes kendini tanıtır. Adaylar arasında büyük rekabet vardır. Sıra Khushi’dedir ve ayağında topuklu ayakkabı ile zorlanır, düşer. Arnav onu gördüğü için o da onu gördüğü için şok olmuştur. Sonunda Khushi ayakkabılarını da alıp kaçarak ayrılır. Eve gelir. Arkasından gelen Arnav herkesin gerçeği sakladığını öğrenir. Khushi’ye katılmamasını ister ancak o reddeder ve Arnav’ı katılma konusunda ikna eder.

 

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS