Bir Garip Aşk Hint Dizisi FAN Sitesi
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Popüler Makaleler


 • Bir Garip Ask 28. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 28. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 28. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 28. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 28 Online, Bir Garip Aşk dizisinin 28.bölüm ve 28.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 28. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 28. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 28. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 28. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 28. Bölüm izle - 16 Aralık Çarşamba
  İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ ‘BİR GARİP AŞK’ KANAL 7 EKRANLARINDA

  Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi Bir Garip Aşk 28. Bölüm 16 Aralık 2015 Çarşamba 16:00'da Kanal 7 ekranlarında.

  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen . genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 30. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 30. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 30. bölüm izle, Hint Dizisi, Bollywood Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 30. bölüm seyret, Watch Iss Pyar Ko Kya Naam Doon episode 30 Online, Bir Garip Aşk dizisinin 30.bölüm ve 30.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.Kanal 7’nin izleyicisi tarafından oldukça sevilen fenomen dizisi Bir Garip Aşk 30. bölümü yayında. Bir Garip Aşk izle, dizi izle, Bir Garip Aşk 30. bölüm’de neler yaşandı? İmkansız bir aşkın kahramanları bugün Bir Garip Aşk 30. bölüm’de neler bekliyor? İşte Bir Garip Aşk 30. bölüm son bölüm ve yeni bölüm detayı ile sizlerleyiz…

  Bir Garip Aşk 30. Bölüm izle - 18 Aralık Cuma
  İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ ‘BİR GARİP AŞK’ KANAL 7 EKRANLARINDA
  Bazen katlanabileceğiniz en son kişi, onsuz yaşayamayacağınız tek kişidir. Birbirleriyle olamayan, ayrı da kalamayan iki kişinin hikayesi Bir Garip Aşk 30. Bölüm 18 Aralık 2015 Cuma 16:00'da Kanal 7 ekranlarında.


  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların . üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Aşk 19. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 19. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 19. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 19. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 19. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 19. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 19. Bölüm izle - 03 Aralık 2015 Perşembe

  NANİ VE ARNAV İLE LAVANYA’YA KARŞI TAVIR ALIYOR

  Khushi ile yeniden yolları kesişen Arnav’ın arası Lavanya ile arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Başından beri Lavanya’ya mesafeli davranan Nani artık onunla aynı evde yaşamak istememektedir.


  Bir Garip Aşk 19. Bölüm


  Nani Anjali’nin kayıp kolyesini Laxmi’nin boynunda görmesi Shyam’ın tüm planını bozacaktır. Lavanya’nın bir davet için Khushi ile benzer kıyafetler giydiğini gören Arnav ona kızar. Lavanya ile yıldızı bir türlü barışmayan Nani, onun evi terk etmesini ister. Khushi’nin ailesine büyük bir sürprizi vardır. Madhumati Shyam ile bildiklerini anlatmaya karar verir.

  Lavanya öğle yemeğini Arnav ile birlikte yemek için ofise gelir ancak beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacaktır. Khushi’nin babası ise yaşanan ekonomik sorunlardan dolayı kendisini sorumlu hissetmektedir. Arnav ile Khushi arasında yeni bir tartışma yaşanacaktır.

  Devamı.. »
 • Bir Garip Ask 23. Bölüm Fragmanı - Özeti

  Bir Garip Aşk 23. Bölüm izle

  Bir Garip Aşk 23. bölüm izle, Hint Dizisi, Bir Garip Aşk dizisi 23. bölüm seyret, Bir Garip Aşk 23. bölüm full izle, Hint dizisi Bir Garip Aşk, 23. bölümde neler olacak?

  Bir Garip Aşk 23. Bölüm izle - 09 Aralık 2015 Çarşamba

   


  İKİ FARKLI İNSANIN AŞK DOLU HİKAYESİ "BİR GARİP AŞK" KANAL 7 EKRANLARINDA
  Hindistan ekranlarının sevilen dizisi ‘Bir Garip Aşk’ dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Khushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle . buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı, manevi ilkelerle hareket eden Ksushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır.

  Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kshushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushinin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; diğer taraftan Khushi her zaman kendi değerlerini ve ilkelerini takip etmeye çalışır.

  Bir Grip Aşk 23. Bölüm 9 Aralık Çarşamba günü saat 16:00'da Kanal 7 ekranlarında…

  Devamı.. »
RSS